Akciós termékek

20 akciós termék található.
  • HP 6200 PRO SFF Pentium G 620/4GB/250GB felújított asztali számítógép+Windows 7 Home Premium

    HP 6200 PRO SFF Pentium G 620/4GB/250GB felújított asztali számítógép+Windows 7 Home Premium

    Akciós!

    HP 6200 PRO SFF Pentium G 620/4GB/250GB felújított asztali számítógép+Windows 7 Home Premium Processzor típus: Intel Pentium Processzor modell: G620 (2.6Ghz, 3MB L2) Memória mérete: 4GB Memória típus: DDR3 Merevlemez mérete: 250GB Formátum: SFF…

    49 900 Ft 45 900 Ft
    (36 142 Ft + 27% ÁFA) [145.33EUR] / db
    Max. rendelhető 5 db
  • QLogic QLA2460 Single Port 4Gb FC HBA PCIe 4x (felújított)

    QLogic QLA2460 Single Port 4Gb FC HBA PCIe 4x (felújított)

    Akciós!

    QLogic QLA2460 Single Port 4Gb FC HBA PCIe 4x (39R6525) Felújított IBM qLogic QLE2460 4Gb FC Single-Port PCI-E Host Bus Adapter   FIGYELEM! Vásárlás előtt minden esetben győződjön meg a kiszemelt eszköz tényleges kompatibilitásáról, különösen…

    105 410 Ft 65 392 Ft
    (51 490 Ft + 27% ÁFA) [207.05EUR] / db
  • HP Intel Xeon E5645 Six-Core 64-bit processor - 2.40GHz (felújított)

    HP Intel Xeon E5645 Six-Core 64-bit processor - 2.40GHz (felújított)

    Akciós!

    HP Intel Xeon E5645 Six-Core 64-bit processor - 2.40GHz (felújított) HP Xeon Processor E5645 2.40 GHZ 12M 6 Core 80W Intel Xeon E5645 2.40GHz 12MB Cache 6-Core Processor for HP

    148 340 Ft 134 366 Ft
    (105 800 Ft + 27% ÁFA) [425.44EUR] / db
    Max. rendelhető 2 db
  • IBM 5m Fiber Optic Cable LC-LC

    IBM 5m Fiber Optic Cable LC-LC

    Akciós!

    IBM 5m Fiber Optic Cable LC-LC   FIGYELEM! Vásárlás előtt minden esetben győződjön meg a kiszemelt eszköz tényleges kompatibilitásáról, különösen a megfelelő fizikai mértről és csatlakoztathatóságról. (3.5-inches diszk nem fér be…

    28 321 Ft 22 657 Ft
    (17 840 Ft + 27% ÁFA) [71.74EUR] / db
    Max. rendelhető 1 db
  • HP 6200 PRO SFF Pentium G 620/4GB/250GB felújított asztali számítógép Windows 7 Professional

    HP 6200 PRO SFF Pentium G 620/4GB/250GB felújított asztali számítógép Windows 7 Professional

    Akciós!

    HP 6200 PRO SFF Pentium G 620/4GB/250GB felújított asztali számítógép+Windows 7 Professional Processzor típus: Intel Pentium Processzor modell: G620 (2.6Ghz, 3MB L2) Memória mérete: 4GB Memória típus: DDR3 Merevlemez mérete: 250GB Formátum: SFF…

    53 880 Ft 49 881 Ft
    (39 276 Ft + 27% ÁFA) [157.93EUR] / db
    Max. rendelhető 5 db
  • IBM SFP Transceiver 8 Gbps SW 8-Pack (felújított)

    IBM SFP Transceiver 8 Gbps SW 8-Pack (felújított)

    Akciós!

    IBM SFP Transceiver 8 Gbps SW 8-Pack felújított

    216 860 Ft 137 922 Ft
    (108 600 Ft + 27% ÁFA) [436.70EUR] / db
  • IBM 600GB 15k RPM 4Gb FC HDD f/storage (felújított)

    IBM 600GB 15k RPM 4Gb FC HDD f/storage (felújított)

    Akciós!

    Felújított IBM 600GB 15k RPM 4Gb FC HDD f/storage IBM Enhanced Disk Drive Module - Hard drive - 600 GB - hot-swap - 4Gb Fibre Channel - 15000 rpm - for System Storage DS4000 EXP810, DS4700, EXP395 Type: Hard drive - hot-swap Capacity: 600 GB Interface:…

    204 350 Ft 129 032 Ft
    (101 600 Ft + 27% ÁFA) [408.55EUR] / db
  • HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC (ÚJ)

    HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC (ÚJ)

    Akciós!

    HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC (J4858C) HP hálózati eszköz   Cikkcsoport: Hálózati Adapter   FIGYELEM! Vásárlás előtt minden esetben győződjön meg a kiszemelt eszköz tényleges kompatibilitásáról, különösen a megfelelő fizikai…

    34 277 Ft 32 982 Ft
    (25 970 Ft + 27% ÁFA) [104.43EUR] / db
    Max. rendelhető 2 db
  • HP DL360 Rail Kit G4 G5 G6 G7 rack rail kit (364998-001)

    HP DL360 Rail Kit G4 G5 G6 G7 rack rail kit (364998-001)

    Akciós! Újdonság!

    HP DL360 Rail Kit G4 G5 G6 G7 rack rail kit (364998-001) (felújított)   Cikkcsoport: Rail kit   FIGYELEM! Vásárlás előtt minden esetben győződjön meg a kiszemelt eszköz tényleges kompatibilitásáról, különösen a megfelelő fizikai mértről…

    21 577 Ft 15 735 Ft
    (12 390 Ft + 27% ÁFA) [49.82EUR] / db
    Max. rendelhető 17 db
  • HP ProLiant DL360p Gen8 raktárról azonnal elvihető szerver konfiguráció

    HP ProLiant DL360p Gen8 raktárról azonnal elvihető szerver konfiguráció

    Akciós! Újdonság!

    HP ProLiant DL360p Gen8 raktárról azonnal elvihető szerver konfiguráció, Azonosító P/N Megnevezés Mennyiség 654081-B21-REF HP ProLiant DL360p Gen8 8 SFF Configure-to-order Server Chassis                 1    SR0KP-REF Intel Xeon…

    260 337 Ft 246 113 Ft
    (193 790 Ft + 27% ÁFA) [779.26EUR] / db